Марш проти зброї #USA #MarchForOurLives

You have got to Keep Going
21 March 2018
How Do We Connect?
26 March 2018

Щодня, коли я вмикаю новини чи по ТВ, чи в глобальній мережі, перше, що я бачу це смерть. Смерть від того, що було створене нами ж для захисту. Зброя – зло! Ми закриваємо очі, наш мозок, чи звик до насилля, чи ми стали безсердечні. Я сьогодні дивилась #MarchForOurLives і моє серце розривалося на частини. Чому мають вмирати діти, підлітки та будь хто, хто став просто жертвою обставин. Чому людина повинна вмирати, бо у когось, випадково, виникла ідея, що він має виконати якусь місію в ім’я когось, чи чогось.

Чого батьки мають ростити, виховувати своє найдорогоцінніше, а хто має його забрати. Чому, коли, щось говорять з трибуни його чують? Стільки “Чому” у моїй голові, що ці емоції не дають мені просто сидіти, і просто “пропускати” жахливу інформацію через себе! Люди!!! Ми щодня бачимо смерть! Ми щодня бачимо несправедливість! І тільки страх нам заважає сказати: “я не хочу цього бачити! Я не буду просто сидіти і спостерігати!” Чому через бажання інших “не зрозумілих” для мене людей мають гинути інші!! Я хочу жити у світі без насильства! Це якесь утопічне бажання! Я розумію, що це тільки думка! Але таких думок має бути більше і кожного з нас! Жити у мирі! У мирі з собою! Зі своєю родиною! Зі своїми сусідами! З іншими країнами! 

Нещодавно, подорожуючи я познайомилася з багатьма прекрасними та талановитими людьми, і більшість із них мене питали: “як тобі жити в країні, де йде війна?”.  Мені страшно! Мені болить! Я не маю впевненості у дні, що прийде! Багато друзів та знайомих загинули там – на війні! Та я лише сказала в голос одне: “Ми переможемо”. Знову чомусь у думках було…”нам дадуть зброю…чи ми її самі зробимо …і тоді ми переможемо”.  Чому? Чому знову зброя! Багато, хто пише у соціальних мережах, що тільки силою ми можемо подолати силу! Але чому. Я не знаю. Я не боюся визнати, що я не знаю, як все виправити, і що потрібно зробити, щоб жити у мирі. Але одне  я можу – це сказати, ЛЮДИ, зупиніться вбивати одне одного! Всерівно ми смертні! Але чому не прожити дане нам життя достойно!  Чому не прожити наше життя у мирі і благополуччі!

Це просто крик душі моєї на те, що я бачу щодня! А не бачити, робити вигляд, що цього нема – для мене особисто це також злочин!

 

 

Join US