6-7…..Два останніх чудових дня у Німеччині

11 June 2017
Day Seven. Going back home
11 June 2017
The Grant Program «MEET UP! German-Ukrainian meeting of young people”
14 June 2017
Я сьогодні хочу поділитися подіями, які відбулися зі мною у шостий і сьомий день подорожі.  Наш робочий день почався з зустрічі з Катерін, яка нас забрала з під готелю та повезла до громадської організації «Горизонт» («Horizon»). Де нас зустрів його співорганізатор Thomas Rzepus. Мене дуже здивувала його відкритість. Він абсолютно відкритий для спілкування. Він розповів про історію створення організації, про свій шлях, який йому довелося пройти, щоб досягти високого рівня. Тема, яку він нам розповідав, дуже мені була близька, так як він розповідав про мережу соціального проекту, який вже втілений та реалізований на основі соціальної мережі.
2
5
Його соціальна платформа, яка має назву SOCIALLOOK створена для соціального захисту населення. Для того, щоб організації, які займаються соціальними проблемами могли безпосередньо зв’язуватися між собою відповідно вибраних умов. Тобто при реєстрації в базу вони проходять анкетування, за допомогою якого їх відносять відносно їх соціальній спрямованості. Дана соціальна платформа має безпосередній взаємозв’язок на всіх рівнях влади в країні. Тобто, якщо проблема виходить за рамки закону є одразу зв'язок з поліцією та тощо. Це дуже складна та продумана до деталей система, яку Томас розробляв на протязі п’яти років. Він, до речі мій колега, раніше він працював лектором у університету в Нордхаузені. Але був змушений залишити роботу, яка була йому до душі, щоб розробити більш глобальний проект, який принесе набагато більшу користь суспільству, і в нього це вдалося. Мені пощастило познайомитися з людиною, яка хоче змінювати світ до кращого, яка прагне співпрацювати, і тим самим він готовий і до навчання та обміном досвіду. Дякуємо Томас за те, що ви робите!
6
7
І як же без селфі)
8
Далі ми відправилися на офіс до Катерін, де у нас відбулося підбиття підсумків нашої тривалої роботи. Ми визначили основні позиції у майбутній роботі. Про міжнародний досвід, який ми отримали одне від одного. Подякували за чудову співпрацю між нашими країнами.
9

Попрощався з Катерін, ми вирушили на зустріч дому! Але дорога була дуже важка і завантажена та після робочого ранку просто ми не могли рухатися далі. Тому нами було прийняте одноголосне рішення заїхати до Дрездену та зупинитися там на ніч. Приїхавши у це чудове місто, ми були здивовані його архітектурою. Вона така масивна та об’ємна, що чим більш всередину місто ми заїжджали, тим більше хотілося нам побачити. Тому ми зупинилися в готелі, і одразу поїхали до історичного та культурного центра міста.

Краса неймовірна, Вікіпедія допомогла знайти нам найбільш мальовничі міста. Одразу ми відправилися до Дрезденської галереї. Це неможливо описати словами те, що нами було побачено, навіть фото не можуть передати атмосферу міста.

10
12
0111
14
17

Після прогулянки по старому містечку хочеться відмітити, що німці дуже ввічливі та чемні. Повертаючись до готелю, ми вирішили прогулятися, щоб побачити місто ближче. Я як людина, яка любить культурні пам’ятки і шопінг була просто знесилена від побаченого. Там є все, що потрібно і краса, якою хочеться насолоджуватися і безліч різноманітних гіпермаркетів, де немає жодного годинника, тому дуже швидко втрачаєш відчуття часу і там можна залишитися назавжди)))).

Прогулянкою до готелю ми зайшли в мальовниче місце, де вирішили повечеряти, замовили національну страву (не згадаю ніяк нажаль назви) після чого змученні шаленими враженнями та прогулянкою пішли до готелю. Зранку було прийняте рішення ще трішки насолодитися краєвидами цього міста і тільки потім вирушати на зустріч Батьківщині.

18
19
Ці дні були незабутніми. У мене стільки спогадів та нової інформації, що я буду ще говорити і говорити про Німеччину, про її безкраї зелені поля, про велетні – вітряки, про закон і порядок, про повагу до одне одного, про привітних людей, про Катерін, яка стала мені другом і колегою, про друзів з якими ми відвідали цю чарівну країну, про незабутній час та нові можливості.
Join US